Transport maszyn i samochodów z Irlandii

Transport maszyn i samochodów

Ze SpeedTrans Logistic sprawnie przetransportujesz maszyny (m.in. budowlane, rolnicze, przemysłowe) oraz wszystkie typy samochodów. Jesteśmy firmą doświadczoną w międzynarodowym transporcie drogowym, specjalizujemy się w przewozie na trasie z Polski do Irlandii i z Irlandii do Polski.

Dysponujemy odpowiednią flotą i sprzętem do załadunku, dzięki czemu masz pewność, że powierzone nam maszyny i samochody bezpiecznie i terminowo dojadą do miejsca docelowego.

Transport maszyn budowlanych i rolniczych

Ze względu na specyfikę i gabaryty ładunku, transport maszyn, takich jak np. koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, spycharki, wywrotki, prasy, przyczepy, betoniarki, wózki widłowe czy ciągniki rolnicze, wymaga dobrego przygotowania i odpowiedniego sprzętu, mającego niezbędne certyfikaty i homologacje. Sam przewóz z jednego punktu do miejsca przeznaczenia to tylko część usługi transportowej.

Jako odpowiedzialny przewoźnik dbamy o to, by maszyny zostały prawidłowo załadowane i zamocowane na przyczepie transportującej. Nadzorujemy również rozładunek.

Podczas przewozu na trasie Polska – Irlandia wszystkie maszyny i sprzęty zamocowane są starannie, przy pomocy łańcuchów i pasów transportowych. Ewentualne przemieszczanie się sprzętu uniemożliwiają również stosowane przez nas blokady i kliny pod koła. Przestrzegamy wszystkich przepisów bezpieczeństwa. Jest to jeden z naszych najwyższych priorytetów – tylko wówczas możemy zagwarantować, że transportowany sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu podczas przejazdu  z Irlandii do Polski.

Transport samochodów

Zajmujemy się również transportem samochodów. Naszymi pojazdami przewieziesz z Irlandii do Polski wszystkie rodzaje samochodów – osobowe, w tym terenowe i vany, a także dostawcze, m.in. busy i furgony.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują odpowiedzialnego przewoźnika, mogącego zagwarantować terminową realizację zlecenia, najwyższą jakość obsługi, a przede wszystkim bezpieczny transport. Przewóz aut osobowych i dostawczych z Irlandii realizujemy na dwa sposoby – całopojazdowo (kilka samochodów jednocześnie) i na zasadzie doładunku. Ta ostatnia opcja jest idealna dla Ciebie, jeśli chcesz przetransportować do Polski lub do Irlandii np. tylko jeden pojazd.

Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz badania pozwalające im na wykonywanie zawodu. W przypadku transportu LTL zawsze wybieramy optymalne trasy, by transportowane auta dotarły jak najszybciej do punktu docelowego.