O FIRMIE

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań logistycznych ,transportowych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasze pojazdy przemierzają codziennie tysiące kilometrów co daje mam możliwość szybkiej i terminowej realizacji powierzonych nam zleceń transportowych. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie formy oraz propozycje współpracy w ramach wykonywanych przez nas usług transportowych.

Nasze podstawowe kierunki działalności to:

  • Międzynarodowy transport drogowy towarów do 24t.
  • Obsługujemy regularną co tygodniowa linie transportową towarów POLSKA-IRLANDIA-POLSKA
  • Podejmujemy i realizujemy ładunki cało pojazdowe FTL(­full truck load) jak i drobnicowe, doładunki LTL ( less than truckload)

Podstawowym celem naszej działalności jest zadowolenie klientów z oferowanych przez nas usług oraz stały systematyczny rozwój i podnoszenie jakości wykonywanych przez nas usług transportowych. Kilkuletnia działalność w relacji Polska – Anglia – Irlandia – Polska pozwoliła nam zdobyć odpowiednie doświadczenie przez co możemy sprawnie i profesjonalnie realizować wszelkie zlecenia transportowe.

Dlaczego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy?

Ponieważ stosując konkurencyjne ceny na rynku sprawnie przetransportujesz każdy powierzony nam ładunek lub przesyłkę. Firma nasza prowadzi działalność od 15 lat na rynku w Irlandii i Anglii przez co mamy odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie. Posiadamy wszystkie stosowne zezwolenia, licencje europejskie a co najważniejsze dla klienta ubezpieczenie przewożnika na wszystkie transportowane towary. Z nami możesz czuć się bezpiecznie że każda przesyłka, towar zostanie dostarczona do celu zgodnie z zawarta umową.

Życzymy miłej i owocnej współpracy.

Zespół SPEEDTRANS LOGISTIC